pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Готуємось до сну

Готуємось до сну

Готуємось до сну

Баланс гормонів – запорука жіночого здоров'я

Всім відома постулата про «восьмигодинний режим сну». Але мало хто знає, що відбувається з нашим організмом, коли ми регулярно не досипаємо. Головна проблема, яка хвилює нас жінок – це взаємозв'язок надмірної ваги та безсонних ночей. І це не міф, жорстока реальність. Коли ми погано спимо, відбувається викид гормону грелін та уповільнюється вироблення лептину. Грелін сигналізує про почуття голоду, і ми починаємо їсти. А лептин, навпаки, повідомляє про насичення. Такий тривалий дисбаланс гормонів викликає харчові розлади, переїдання, сприяє накопиченню жирових відкладень.

А тепер про головний «гормон сну» - мелатонін. Це нічний брат серотоніну. Він починає вироблятися за 2 години до сну, тому дуже важливо лягає спати одночасно. Потім з 2 до 4 ночі, за умови повної темряви, йде активна фаза надходження мелатоніну і далі уповільнення. Телевізор, що працює, блакитний екран телефону здатні значно зменшити кількість мелатоніну. Це якщо коротко про процес. А тепер про важливість цього синьйора.

Уповільнення процесів старіння є основною функцією мелатоніну, він поглинає і виводить з організму вільні радикали, пошкоджені мембрани, токсини. Саме очищення організму від цих поганих хлопців дозволяє довгі роки зберігати молодість та красу, запобігає серцево-судинним захворюванням, хворобі Альцгеймера.

В епоху коронавірусу дуже важливо мати сильну імунну систему. І саме мелатонін має потужні імуномодулюючі властивості. Добре виспавшись, ми зможемо дати відсіч нашим лютим ворогам: застудам, запаленням, дисфункцій і навіть онкозахворювань.

Мелатонін дуже важливий для жіночого організму. Синхронізація роботи всієї ендокринної системи сприяє красі, виробленню жіночих статевих гормонів, стабілізації циклу.

Сподіваємося ми вас переконали відкласти у бік смартфон о 22-00 і поринути в обійми Морфея.

5 правил гарного сну

Для міцного та солодкого сну необхідно дотримуватись певних правил гігієни сну:

 • Лягає і прокидатися одночасно.

Вважається, що 21 – 22 – оптимальний час для засинання, а 6 годин – прекрасний час для ранкового пробудження. І дуже цікаво, що вчені довели, що не існує в природі людей – сов, які пізно лягають та пізно встають. Це лише функціональне порушення сну.

 • Припинити перегляд телевізора, гаджетів за одну годину до сну
 • Бажано, щоб легка вечеря була за пару годин до сну
 • Не вживати перед сном алкогольні напої та стимулятори
 • Спокійна атмосфера, зручне ліжко та якісний одяг для сну

Піжами, піжамки, піжамочки...

Що включає поняття якісний одяг для сну? Головна властивість гарної піжами – вона має приємні тактильні властивості. А це зможе забезпечити лише якісна натуральна тканина. Як правило, це бавовна, шовк, трикотаж залежно від сезону та ваших уподобань. Піжами з натуральних тканин приємні до тіла, не викликають алергії та подразнення, добре пропускають повітря. Хотілося б відзначити батальні піжами ТМ Peony. Всі моделі виготовлені виключно з натуральних тканин високої якості. Хітом продажів напередодні похолодання стали муслінові піжами з довгим рукавом.

Нам жінкам ще й хочеться, щоб піжамка була ще й гарненька. І ми в ній виглядали у спальні по-королівськи – елегантно та спокусливо. Усі ці розтягнуті майки, футболки та шортики не про нас. Якщо це піжама з шортами , то обов'язково шляхетний варіант з вільними шортами та сорочкою з коротким рукавом з дорогого котону. У нас ви завжди можете купити гарну піжаму великого розміру просто розкішних кольорів. Лаконічна смужка , ніжна квітка… Хочете тепліше? Будь ласка, моделі з вільними брюками та сорочки з довгим рукавом. До того ж у нашому розділі «Одяг для дому та сну» ви знайдете чудові велюрові халатики і не тільки. Якість та дизайн яких не відрізняється від дорогих італійських.

Дбає про своє здоров'я дуже важливо для жінки. Тому що нашим дітям потрібна гарна і щаслива мама, не замучена тітка у вилиняючій піжамі.