pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Брюки, Легінси

Штани – нагорода у боротьбі за рівноправність

Такий звичайний предмет жіночого гардеробу, як штани, нині в європейських та західних країнах сприймається нами абсолютно спокійно, без будь-якого здивування чи осуду. Сучасна жінка може вдягнути штани на роботу, урочистий захід, культурна подія – в принципі, куди завгодно, і тим самим не викличе хвилю обурень. Проте всього сто років тому ситуація була зовсім іншою. А в деяких країнах, наприклад, у Судані, досі існує заборона за носіння жінками штанів.

Спочатку штани чи штани були виключно чоловічим предметом одягу. Жінки були позбавлені такого привілею і навіть піддавалися серйозному покаранню за носіння штанів, аж до спалювання на багатті. Проте середньовічне мислення рано чи пізно змінилося новими поглядами, і феміністки, що боролися за рівність статей, домоглися того, що змогли купити штани і штани і для себе.

Здається, що ще недавно, на початку ХХ століття, безглуздими жіночі штани сьогодні - базовий предмет гардеробу. Їхня зручність незаперечна, а стиль і фасон можуть надати образу як строгості, так і витонченого шарму і, незважаючи на початкове призначення, підкреслити жіночність власниці.

Щасливим власницям фігури «пісочний годинник» думка про те, які штани чи штани купити, щоб виглядати презентабельно, не становить проблеми. Класичні, розкльошені або звужені штани можна вдало поєднувати з топами, що обтягають, приталеними блузками, жакетами, кардиганами – будь-яка комбінація буде виграшною. Але якщо фігура є диспропорційною, варто купити штани, які вирішать цю проблему, і правильно підібрати до них інші предмети одягу. Оскільки світові тенденції моди часто недовговічні та мінливі, дати певний рецепт неможливо. Єдине постійне правило - класичні штани у поєднанні з простими, але виразними блузами.

5 причин купити брюки від виробника PEONY

Якщо ваша мета - купити штани або штани, основне завдання яких - підкреслити ваш стиль та індивідуальність, досягти її нескладно: головне знайти потрібний магазин. Сучасний ритм життя, у якому кожна вільна хвилина стає на вагу золота, закликає шукати шляхи економії часу, раціоналізації праці та продуманої організації відпочинку. Інтернет-магазини в даному випадку є одним з найбільш раціональних рішень у питанні покупок: замість багатогодинного шопінгу достатньо кількох хвилин, щоб відвідати до десятка магазинів і максимально швидко знайти товар, що цікавить. Розвинена та зручна система фільтрації продуктів допоможе прискорити процес вибору та зосередити увагу на справді необхідних речах. Якщо йдеться про підприємців, то питання економії часу стає ще гострішим. Одним з провідних інтернет-магазинів жіночого одягу, який заслуговує на увагу покупців, є магазин PEONY.

Український бренд PEONY створює оригінальні колекції жіночого одягу для тих, хто впевнений у собі та має почуття стилю.

Власники роздрібних магазинів одягу, яким необхідно купити штани оптом чи купити штани від виробника, мають звернути увагу на цей бренд. І ось п'ять причин, через які слід купити штани в інтернет-магазині PEONY:

 1. PEONY – виробник оригінального одягу. Моделі, представлені в магазині, - продукт спільної роботи дизайнерів та модельєрів, ідеї яких реалізують професійні швачки на висококласному обладнанні. Те, що пропонує PEONY, ви більше не знайдете ніде.
 2. Висока якість товару – запорука чудової репутації. PEONY дорожить нею і не припиняє вдосконалити свою роботу, щоб забезпечувати клієнтів гідною продукцією.
 3. Лояльні умови великооптовим клієнтам: спеціальні ціни та будь-які обсяги товару.
 4. Різноманітність моделей: тут можна купити штани чи замовити штани для широкої споживчої аудиторії. Розмірний ряд, кількість кольорів та фасонів здатні задовольнити побажання великої кількості покупців.
 5. Зручна географія доставки, що включає Україну, Росію, країни СНД та близького зарубіжжя.

Покупці в Україні, Росії та інших країнах СНД вже оцінили якість та різноманітність моделей від виробника PEONY. Оцініть і ви!

Читати далі