pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Глибоке декольте - ідеально для пишних грудей

Глибоке декольте - ідеально для пишних грудей

Глибоке декольте - ідеально для пишних грудей

Декольте – головна зброя жінки у боротьбі за увагу чоловіків. Навряд чи чоловік буде розглядати колір ваших очей, якщо ви одягнені у сукні з глибоким декольте. Тому, базовий гардероб справжньої жінки обов'язково містить кілька сексуальних дрібниць з вирізом.

Той випадок, коли пишні форми швидше плюс

Як правило, саме жінки pluse saze є щасливими власницями пишних грудей. Як соковито і апетитно виглядають пишні груди в поєднанні з шикарними стегнами і тонкою талією. На такому «пісочному годиннику» чудово виглядає сукня, що облягає футляр, топ або майка з прямою спідницею або елегантна блузка з V-подібною горловиною. Тому в батальних колекціях завжди присутні вбрання з цією пікантною деталлю.

Мода для повних жінок останні кілька років стала дуже демократичною, яскравою. Ми перестали бути затиснутими, соромляться своїх форм для нав'язаних стандартів краси. І це ж дуже красиво, коли пишногруда красуня, хизується на вечірці в ошатній сукні з чуттєвим декольте.

До того ж деякі фасони одягу ідеально виглядають саме на пишних грудях, а в інших випадках втрачають свою особливість. Візьмемо, популярний крій "на запах", який перетинає силует по діагоналі, а краї закріплюються за допомогою зав'язок чи брошки. Батальний комбінезон такого фасону виглядає смачно, жіночно. А ось у стандартних розмірах доволі банально.

Яскраві деталі повсякденного одягу

У повсякденних турботах та проблемах жінка не повинна забувати про своє справжнє призначення – нести світові красу та гармонію. Вибираючи сукні на кожен день, приділіть увагу деталям, які підкреслять вашу неповторність та жіночність. А ненав'язлива сексуальність ще нікому не завадила. Може бути дуже коротке міні не найкращий варіант для жінок у розмірі 48+. А ось прочинені груди - ваш коник. Повсякденне плаття з гарною лінією грудей якраз те, що потрібно. ТМ Peony у літній колекції представила шикарну довгу сукню Міккелі. Шикарний вибір кольорів від світло-сірого до яскраво-червоного. Але головною перевагою моделі є глибоке декольте, яке виглядає не вульгарно, а ніжно та жіночно. Цього ефекту вдалося досягти завдяки обробці з гарного мережива.

Декольте доречно навіть у діловому стилі, тільки воно має бути стриманішим, менш відвертим. Навіть біла блузка з V – образною горловиною виглядає не так пісно та нудно. І ось вже ваша офісна цибуля наповнюється новим змістом.

А привабливий зовнішній вигляд підвищує нашу з вами дівчинку, самооцінку, надає впевненості. Коли на жінку дивиться захоплений чоловічий погляд, вона гарнішає розквітає. І ось уже око блищить, щаслива посмішка на обличчі, хода стає легкою та граціозною. А всі питання вирішуються як би самі собою.