pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Яка вона? Спідниця для повних жінок.

Яка вона? Спідниця для повних жінок.

Саме спідниця надає жіночій фігурі граціозності та привабливості. Світові бренди пропонують величезний вибір різноманітних фасонів, а ми адаптуємо їх до повних жінок. І зараз ми спробуємо зробити легкий путівник у світі моди, допоможемо робити правильний вибір. Тому, що наймодніша і найкрасивіша спідниця - це та яка сидить на вас ідеально.

Фасони спідниць для жінок з нестандартною фігурою.

Фаворитом у цьому питанні звичайно виступає пряма спідниця олівець. Ця модель завжди популярна своєю універсальністю. Ви зможете одягати її в офіс, ділову зустріч чи будь-який урочистий захід. Легко і просто комбінується практично з будь-яким верхом, все залежить від того, з якого приводу вбрання. Пряма спідниця великого розміру повинна мати довжину трохи вище, а краще за коліно. Тренд сезону - мідаксі, трохи вище максі та нижче міді. Невеликі розрізи додадуть пікантності. Така спідниця робить пропорції практично ідеальними, візуально витягує силует, дає змогу приховати пару зайвих кілограм. Якщо ви хочете приховати животик, спробуйте пряму спідницю із завищеною талією або вільну подовжену блузку на випуск.

Для жінок із великими стегнами чи важкою лінією плеча підійдуть пишні спідниці. Наприклад, сонце - кліш або напівсонце, які чудово виглядають із взуттям на підборах і напівприлеглим верхом. Талія виглядає тонше, врівноважуються пропорції та створюється красива лінія грудей. Довжина такої спідниці має бути міді або максі. Варто придивитися так само до спідниць з глибокими складками по лінії талії, із запахом або з клинами. Такі моделі, як і весь одяг з вертикальними лініями, роблять фігуру більш витонченою, дозволяють носити блузку, заправивши її всередину.

Спідниця – трапеція дуже гарна у великих розмірах, гарно виглядає саме на пишні стегна.

Яким має бути забарвлення спідниці великого розміру.

Безперечним лідером звичайно є однотонні спідниці темних відтінків - чорного, шоколадного, темно-синього, сірого. Але ж це класика. А жінка завжди хоче бути яскравою цікавою. Можна сміливо використовувати вертикальну смугу, дрібний геометричний малюнок, яскравий орнамент, не великий горошок, невеликий квітковий принт. До речі, варто спробувати модний нині, леопардовий малюнок.

Є одна аксіома при виборі кольору для одягу великого розміру. Темніше завжди має бути той елемент комплекту, який потребує корекції. Тоді фігура виглядатиме гармонійно.

Чого варто уникати під час виборів батальної спідниці.

Головне правило - спідниця має бути вашого розміру, не варто сильно обтягувати зайве. Ми не приховуватимемо, що часто жінки думають купити менший одяг і схуднути. Схуднете, купіть собі нову. Це краще, ніж підкреслити всі недоліки і плюс до всього, відчувати постійний дискомфорт. Також погано виглядає спідниця, яка має абсолютно безформна, велика на вас.

Остерігайтеся звужених донизу з великими воланами, які привернуть увагу до проблемних зон. З цього розряду і пишні багатошарові моделі, що додають ще сантиметрів вашим стегнам. Спідниця – балон ще одне табу для повних жінок.

Пані plus size слід уникати щільних фактурних тканин - драпу, мохера, букле, з люрексом і паєтками. Гладкі тканини просто чудове рішення, якщо вони не мають горизонтальних смуг, великих геометричних чи квіткових принтів.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете безліч варіантів спідниць, блузок великого розміру. У нас все продумано до дрібниць.

 
Також рекомендуємо подивитись