pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Ніжність та сексуальність – найбільш трендові інгредієнти у коктейлі вечірніх жіночих суконь

Ніжність та сексуальність – найбільш трендові інгредієнти у коктейлі вечірніх жіночих суконь

Наймодніші сукні сезону - це моделі, доповнені яскравими деталями, що створюють унікальність наряду - шкіряними аксесуарами і вставками, мереживними деталями. Наша компанія пропонує оптом тільки найбільш трендові вечірні та повсякденні сукні.

Сучасні королеви вечірок і різних модних заходів знають, що вечірні жіночі сукні - це поєднання плавності ліній і суворості фурнітури, ніжності тканин, що струмують, і викликає сексуальності шкіряних аксесуарів.

 

Компанія PEONY відома не тільки високою якістю крою та пошиття одягу, але й тим, що у них можна замовити сукні , в яких жінка скрізь притягуватиме захоплені погляди.

 

Протилежності притягуються

Наша компанія створила каталог вечірніх суконь із найгучнішими трендами цього сезону:

 • Шкіряні портупеї. Переглядаючи фотозвіти з вечірок селебріті, практично на кожній можна побачити дівчину у сукні із цим сміливим аксесуаром. Цей виклик, цей епатаж і водночас стримана сексуальність зводить з розуму кожну, хто приміряє таку модель.

 

 • Шкіряні плечі та кишені. Ті, хто не готовий до таких яскравих аксесуарів, як портупея, але зачаровані поєднанням строгості крою та спокусливості шкіряних елементів, можуть звернути увагу на моделі зі шкіряними вставками чи кишенями.

 

 • Мереживо. Ніжно і водночас чарівно виглядає чорне мереживо. Це, мабуть, найкрасивіші сукні . Адже навряд чи можна знайти тканину, яка виглядала б більш хвилююче, ніж найтонші чорні переплетення. Поєднані із суворим силуетом, вони доречно виглядають і на вечірці після офіційної програми та на будь-якому урочистому заході.

 

 • Масивні аксесуари. Елементи, які притягують погляди та ставлять акценти. Елементи, які говорять про любов до розкоші та елегантності. Така сукня розповість про те, що жінка любить себе і почувається впевнено. Воно чудово підійде для ділових зустрічей у неформальній обстановці, банкетів, фуршетів та презентацій.

 

Якщо ви магазин вечірніх суконь, то для вас у нас існує спеціальний пакет умов, за якими ви зможете придбати недорогі вечірні сукні , які прикрасять ваш салон.

 

Вечірня сукня – це те, що робить гардероб жінки унікальним, а саму жінку чарівною та чуттєвою.