pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Корисні лайфхаки для створення ідеального гардеробу

Корисні лайфхаки для створення ідеального гардеробу

Вчора тільки ходила з подружкою на шопінг, а сьогодні знову нема чого одягти. Знайома ситуація? Ловіть 5 корисних лайхаків від провідних стилістів, як правильно ходити по обновки. До речі, щодо подружки. Ви напевно й самі помічали, що шопінг із подружкою – це скоріше оглядова екскурсія, а іноді й відвертий треш. Тому якщо ви дійсно хочете оновити свій гардероб, вирушайте в магазин самостійно.

Інвестувати або марнувати

Перед походом магазинами, розглянь уважно свій справжній гардероб. І розклади на одяг дві зони. У першу ми кладемо речі, які подобаються і часто використовуються. Відповідно друга частина – невдалі покупки, які мертвим вантажем лежать у шафі. Вдалі покупки це і є інвестиції, а всі невідповідні - марнування ваших грошей.

Постарайся запам'ятати моделі та кольори суконь, блузок, штанів у яких ти собі подобаєшся. Це твій орієнтир у нескінченних спокусах маркетів. Обов'язково склади список (хоч би подумки) речей, які варто оновити. Це позбавить тебе ситуації, коли в шафі п'ять спортивних костюмів, а на співбесіду вдягнути нічого.

Скільки насправді коштують твої речі

На таке, начебто, просте запитання, ви зараз почуєте несподівану відповідь. Здавалося, що складного. Склав цифри на бірочках та готово. Але справжня вартість залежить від того скільки ви будете її носити. Ангорова сукня коштує 500 грн., чудово. Але ось невдача, випрали його десять разів і розумієте, що це замушене і безформне диво ви вже не можете носити. А цей теплий світшот коштує 600, здавалося б, дорого. Але виконаний він із якісної двонитки, правильно скроєний і тому легко витримає пару зимових сезонів. Тепер ви розумієте, де прихована економія.

Ротшильд мав рацію, коли казав, що ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі. Звертайте увагу, які виробники дбають про своє ім'я та стежать за якістю своєї продукції. Український виробник ТМ Peony саме один з них, ми гарантуємо високу якість нашого одягу великих розмірів.

Ще один спосіб заощаджувати

З брендами визначилися, переходимо до наступного кроку – отримуємо картку клієнта. Це можливість заощаджувати 5 – 10% з кожної покупки. Ви відразу отримуєте знижку або накопичуєте бонуси, якими можна сплатити частину покупок.

Наша компанія дає вам унікальний шанс круто заощадити – купити одяг за оптовими цінами. Будь-який покупець, оформивши замовлення на мінімум 3-одиниці автоматично отримує оптову ціну . А це щонайменше 30% відсотків знижки. Таке не кожен магазин пропонує сезонні розпродажі.

Сезонні розпродажі – будь уважна

Багато хто з нас дуже любить сезонні розпродажі та різні акції. І це справді дуже вигідно, якщо чесно. Тому, варто запам'ятовувати ціни (або фоткати) моделі одягу, що сподобалися, щоб не потрапити в просак.

І ми не боїмося давати таку пораду, тому що в розділі Sale нашого інтернет-магазину представлені саме товари зі знижкою. А не уявні -70%.

Взагалі, купівля одягу на розпродажі, гарна нагода за невеликі гроші підготується до наступного сезону.

Купуй в інтернет – магазинах

Це вигідно, зручно, швидко. Про це ми вже знаємо. А ось ще одна принадність покупок онлайн. У вас перед очима і новий одяг та вміст вашої шафи. Придивилася нову блузочку і тут же можна прикинути з якими брюками та взуттям її носити. Це позбавить вас зайвих витрат на ще одну нову спідницю. А ще дозволить не захаращувати свій простір, неефективним марним одягом.

Багато хто вважає, що одяг – це лише красива обгортка, а головне все-таки душа. І ми не сперечатисямемо. Але спершу нас бачать і лише потім слухають. І як говорив великий Чехов: "У людині має бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки". Або, як вважають сучасні психологи, все має бути гармонійно і в комплексі.

Це лише частина корисності, якою ми поділилися з тобою. А щоб завжди в курсі новин моди та стилю, підписуйся на наші оновлення. І отримуватимеш розсилок з новинками одягу та масу корисної інформації.