pixel
БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  БЕСКОШТОВНА ДОСТАВКА

  для України - бескоштовна доставка замовлень від 3000 грн!

/
РЕЄСТРАЦІЯ

  Скачати:  - каталог
                  - категорія
                  - выгрузити у соцмережі

  Реєстрація!

Поради щодо підбору туфель

Поради щодо підбору туфель

1. Для того щоб підібрати туфлі до сукні правильно, необхідно також знати, що вони мають бути одного тону. Контраст туфель та сукні допускається лише в тому випадку, якщо туфлі поєднуються за кольором із аксесуарами. З вечірніми сукнями не можна одягати взуття на платформі, якщо вони не ідеально доповнюють вбрання. Наприклад, мають такий самий малюнок, як на сукні. Взуття для урочистих випадків необхідно купувати заздалегідь. Для того, щоб почуватися на урочистості комфортно в нових туфлях, їх необхідно розносити протягом декількох днів. Потрібно знати, що туфлі найкраще купувати у другій половині дня, але не ввечері. Тому що до вечора стопа трохи набрякає, і можна трохи не вгадати з розміром.

2. Якщо потрібно підкреслити свою фігуру, зробити акцент на ній, то не слід підбирати туфлі надто яскраві, оскільки вони відволікатимуть увагу. А якщо навпаки, потрібно підкреслити ноги, слід вибрати яскраві туфлі, або босоніжки із зав'язками.

3. Під вечірні сукні не потрібно купувати туфлі на високій шпильці, якщо зовсім не носите взуття на підборах. В цьому випадку можна підібрати човники на невеликому каблучці. Адже найголовніше правило при виборі взуття це те, що воно має бути досить зручним.

4. При виборі туфель необхідно знати, що якщо колодка не відповідає стопі, не потрібно сподіватися на те, що їх можна розносити, краще відразу відкласти їх убік. Купуючи туфель з відкритим мисом, необхідно звернути увагу на сам виріз. Якщо він занадто великий, то це буде незручно для пальців, а якщо виріз, навпаки, маленький, то він зробить більшу ногу. Також слід звертати увагу на носок, потрібно щоб він відповідав пропорціям тіла. Тобто жінкам низького зросту не слід купувати туфлі з довгим носком. Купуючи туфель, не слід поспішати з вибором. Потрібно походити по магазину, подивитися в дзеркало, відчути чи вам комфортно.

5. Існує ще одна порада. У кожної жінки в гардеробі мають бути чорні туфлі-човники. Ці туфлі універсальні, вони підійдуть до багатьох суконь, а також будуть доречними майже в будь-якій ситуації. Такі туфлі-човники з класичним носком і каблуком 5-8 см чудово виглядають, а також підкреслюють витонченість фігури.

Будьте красиві та вишукані!